Spordinädal 2020 toimub 23-30 september

Spordinädal 2020 toimub 23-30 september

Vaatamata erakordsetele ja keerulistele aegadele on plaanis ka käesoleva aasta sügisel korraldada Eestis spordinädal, mis leiab aset 23. – 30. septembril. Spordinädala 2020 läbiviijateks Eestis on Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile. Aastatega on spordinädalast kujunenud kõige arvukama osavõtjaskonnaga liikumissündmus Eestis ning möödunud aastal toimus kokku 1182 eripalgelist sündmust. Meie ühisettevõtmises lõi kaasa 379 kooli.

Kutsume teid Spordinädalat 2020 teemakohaselt tähistama ning korraldama spordipäevi, võistlusi, ringkäike looduses, kohtumisi sportlastega, loenguid jms. Juhul kui septembris kehtivad Covid-19 leviku tõkestamiseks mingid liikumis- või sotsiaalsed piirangud, siis on võimalik spordinädal viia läbi virtuaalsel kujul.

Spordinädala veebis www.spordinadal.ee avame sündmuste registreerimiskeskkonna 15. augustil.Loe lisaks

Tänasel valge kaardi päeval tänab Eesti spordirahvas meditsiinitöötajaid

Eesti Olümpiakomitee eestvedamisel tänab Eesti spordirahvas täna, 6. aprillil tähistatava rahvusvahelise valge kaardi päeva raames sõnumiga #aitähmeedikud kõiki Eesti meditsiinitöötajaid, kes on koroonaviiruse vastases võitluses esirindel.

Meditsiinitöötajad võtavad ränktõsises olukorras enda peale suurima löögi ja vastutuse ning on meie kõigi lootuste kandjaks, et see keeruline ja valus aeg saaks võimalikult kiiresti mööda.

EOK president Urmas Sõõrumaa sõnul on meedikud tegemas üliinimlikke jõupingutusi kõige raskemates tingimustes. “Inimese suurim voorus on empaatia. Oleme tänulikud, et teie, meedikud, seda meile kõigile kiirgate ja hoolitsete meie kõige tähtsama vara – tervise eest,” ütles Sõõrumaa.

Kõik soovijad on teretulnud spordirahva algatusega ühinema ning valge kaardi päeva raames meditsiinitöötajaid tänama. Osalemiseks:

•           Tee foto või video, kus näitad valgel paberilehel olevat sõnumit #aitähmeedikud
•           Postita see foto esmaspäeval, 6. aprillil oma sotsiaalmeedia lehtedele.
•           Lisa hashtagid #aitähmeedikud #valgekaart #eok #terveeestieest ning täägi ära Instagramis @olympiafann või Facebookis „Olen Olümpiafänn“
•           Soovi korral oled väga teretulnud juurde kirjutama omalt poolt personaalse sõnumi meie meditsiinitöötajatele!

Valgel kaardil saadavad #aitähmeedikud sõnumi sotsiaalmeedias täna paljud tippsportlased, nende seas odaviske MM-hõbe Magnus Kirt, kahekordsed individuaalsed epeevehklemise maailmameistrid Julia Beljajeva ja Nikolai Novosjolov, maadluse MM-pronks Epp Mäe, autoralli maailmameister Martin Järveoja, Eesti meeste võrkpallikoondise kapten Kert Toobal, F1 noortetiimi kuuluv Jüri Vips. Karjääri juba lõpetanud sportlastest tänavad meedikuid näiteks kettaheite olümpiavõitja Gerd Kanter, kolmikhüppe olümpiavõitja Jaak Uudmäe, purjetamise OM-hõbe-ja pronksmedalistid Tõnu ja Toomas Tõniste, kahekordne vasaraheite OM-pronks Jüri Tamm, kahevõistluse OM-pronks Allar Levandi, Eesti jalgpallikoondise legendid Martin Reim ja Mart Poom ja paljud teised.  

6. aprilli tähistamise algatasid Rahvusvahelise Olümpiakomitee ja ÜRO nime all International Day of Sport for Development and Peace. See päev keskendub spordi võimele muuta ühiskonda paremaks – sport suudab inimesi ühendada, dialoogi arendada ning mõistmist ja hoolivust luua. Päeva sümboliks on valge kaart, mis sümboliseerib hoolimist ja positiivsust. Eestis on valge kaardi päeva eestvedaja Eesti Olümpiakomitee.

                                                                                                                                                   

Eesti spordi katusorganisatsioonina seisab Eesti Olümpiakomitee ausa mängu põhimõtete ja olümpiaväärtuste eest. EOK tagab tippsportlaste ettevalmistuse ja osalemise tiitlivõistlustel, viib ellu noorsportlastele suunatud järelkasvuprogramme ning suurendab positiivsete eeskujude kaudu liikumisharrastuse kandepinda. EOK toetajad on Paf, Coop, ERGO, JCDecaux, Monton, Nike, Olympic Casino, Sportland, Toyota ja USS Security.


Loe lisaks

ÜSK üldkoosolek toimub 28. mail

Ühenduse Sport Kõigile üldkoosolek toimub neljapäeval, 28. mail kell 11.00-12.45 Viru Hotelli konverentsikeskuses.

 

Päevakorras:

 

1.       2019. aasta tegevusaruande ja raamatupidamise aastaaruande kinnitamine.

2.       Liikumisharrastuse projekti konkursi võitjate autasustamine.

3.       Jooksuharrastuse trendidest Eestis ja maailmas. Mart Einasto, Ühenduse Sport Kõigile asepresident.

4.       Aus mäng ja (anti)dopingumaailm. Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutuse tegevusest. Henn Vallimäe, sihtasutuse juhatuse liige.


Loe lisaks

ÜSK juhatuse koosolek toimub 26. märtsil

Ühenduse Sport Kõigile juhatuse koosolek toimub 26. märtsil kell 13.00 Tallinnas ja päevakorras on:

  1. Ühenduse Sport Kõigile 2019. aasta tegevus- ja raamatupidamise aastaaruande läbivaatamine ja üldkoosolekule esitamine
  2. Ühenduse Sport Kõigile 2020. aasta üldkoosoleku kokkukutsumisest
  3. Ühenduse Sport Kõigile 2020. aasta eelarve kinnitamine
  4. Liikmeskonnast välja arvamised.
  5. Liikumisharrastuse treeneri kutsest. Martin Mooses.
  6. Liikumisharrastuse treenerite kutse- ja eksamikomisjoni koosseisude kinnitamine.
  7. EOK presidendiks kandideerimise programmist – Tõnu Tõniste.

Loe lisaks

Alustab liikumisharrastuse treenerite koolitusmoodul

Ühendus Sport Kõigile alustab 2020. aastal liikumisharrastuse treeneri kutse omistamisega.

 

Liikumisharrastuse abitreeneri, EKR 3 koolitused toimuvad Tartu Ülikooli spordihoones, Ujula 4 kell 10.00 – 17.00 :

 

6. märtsil ja 7. märtsil

27. märtsil ja 28. märtsil

17. aprillil

 

Liikumisharrastuse treeneri kutset saab taotleda ka täiendava kutsena. Isikud, kel on kehtiv treenerikutse mingil spordialal, saavad taotleda täiendavat spetsialiseerumist liikumisharrastus tasemetele EKR 3 , EKR 4, EKR 5 kusjuures täiendava spetsialiseerumise tase ei saa olla kõrgem põhikutse tasemest. Eelduseks on vastava taseme liikumisharrastuse treeneri koolitusmooduli läbimine.

 

Täpsem teemade kirjeldus asub aadressil http://www.sportkoigile.ee/treenerid

 

Koolitusele saab registreerida kuni 1. märtsini 2020 aadressil https://forms.gle/hneK7UDSR3WadVP39

 

Koolitused leiavad aset, kui registreerub vähemalt 20 inimest.

 

Koolituse maksumuseks on 120€, mille kohta Ühendus Sport Kõigile väljastab arve. Koolitus lõppeb teoreetilise ja praktilise eksamiga.


Loe lisaks

Liikuma kutsuva kooli projekt laieneb üle EestiSotsiaalminister Tanel Kiik allkirjastas toetuse andmise otsuse, millega eraldatakse Tartu Ülikoolile 2,7 miljonit eurot kooliõpilaste liikumisaktiivsuse tõstmiseks. Toetusega on kavas töötada välja liikuma kutsuva kooli mudel ning toetada liikuma kutsuva kooli põhimõtete rakendamist aastaks 2023 vähemalt 140-s koolis üle Eesti.


Loe lisaks

Ühenduse Sport Kõigile peasekretär kinnitati Eesti Kultuurkapitali nõukogu uude koosseisu

Valitsus kinnitas täna, 12. detsembril Eesti Kultuurkapitali nõukogu uue koosseisu. Vastavalt kultuurkapitali seadusele jääb nõukogu ametisse kaheks aastaks. 

Kultuurkapitali nõukogu juhib seaduse kohaselt kultuuriminister. Selle liikmeteks kinnitati valitsuse otsusega Peeter Lusmägi (kehakultuuri ja spordi sihtkapital), Lauri Kärk (audiovisuaalse kunsti sihtkapital), Jaak Allik (näitekunsti sihtkapital), Jorma Sarv (rahvakultuuri sihtkapital), Mait Väljas (arhitektuuri sihtkapitali), Berk Vaher (kirjanduse sihtkapital), Marje Lohuaru (helikunsti sihtkapital), Maarin Ektermann (kujutava ja rakenduskunsti sihtkapital) ning kultuuriministri esindajana Mart Laar ja rahandusministri esindajana Anu Saluäär-Kall.  

„Me võime julgelt öelda, et nõukogu on sai esinduslik ja kompetentne, suur tänu sellest eest meie sihtkapitalidele,“ ütles kultuuriminister Tõnis Lukas. „Kultuurkapitali on nimetatud Eesti üheks suuremaks edulooks. Nii see kindlasti ongi. Praegu seisavad me ees uued, suunda muutvad arutelud ja loodetavasti ka rahastamisotsused – räägime kasvõi avalikkuse suure tähelepanu all olevatest märgilistest kultuuriobjektidest või teadussuunast, mis pakub tuge ametlikus teadusrahastuses vaeslapse ossa jäetud rahvusteadustele. Needki arutelud tuleb ära pidada just selles nõukogus,“ toonitas minister.  

Nõukogu ülesannete hulka kuulub aastatulu jaotamine, valdkondade vaheliste projektide rahastamise, samuti sihtkapitalide ja ekspertgruppide algatatud projektide rahastamise otsustamine. Ka jaotab nõukogu muuhulgas kultuuriehitistele laekunud summad vastavalt Riigikogu otsusega kinnitatud objektide pingereale, määrab kindlaks jaotatavate toetuste piirmäärad, analüüsib Kultuurkapitali tegevuse tulemusi ning kinnitab Kultuurkapitali aastaeelarve ja majandusaasta aruande. Kultuurkapitali igapäevast töö eest vastutab juhataja, kelle nimetab ametisse samuti nõukogu kuni neljaks aastaks.


Loe lisaks

Toilas leidis aset koolitus liikumisõpetajatele

Eesti Olümpiakomitee (EOK) ja Ühendus Sport Kõigile (ÜSK) korraldasid esimest korda Ida-Virumaal Toilas Liikumisõpetajate Sügiskooli LIISÜ 2019, kus jagati praktilisi teadmisi ja oskusi liikumistundide mitmekesistamiseks.  

Loe lisaks

Liikuma Kutsuv Kool võitis #BeActiveAwardsil esikoha

Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi liikumislabor “Liikuma Kutsuv Kool” võitis üleeuroopalisel auhinnakonkursil #BeActive Awards esikoha.

Liikuma Kutsuv Kool kandideeris Euroopa Komisjoni konkursil #BeActive Education auhinnale, millega tunnustatakse haridusvaldkonna tegevusi, kus lisaks kooli või lasteaedade kehalise kasvatuse ja liikumisõpetuse tundidele on rakendatud erinevaid programme eesmärgiga innustada noori liikuma. Eesti projekt edestas Soome (Ekholmintie Day Care Center) ja Saksamaa projekte (Turnverein 1899 Gengenbach e.V.).


Liikumislabori eestvedaja Merike Kulli sõnul oli väga tore üllatus, et Eesti koolide tegevused on pälvinud tähelepanu. „Ühest küljest rõõm, et paljudes koolides on liikumine muutumas üha loomulikumaks osaks Eesti laste ja noorte koolipäevast, ja teisest küljest rõõm, et meie koolides toimuvaid muutusi märgatakse ja tunnustatakse lausa väljapool Eestit. Oleme väga tänulikud koostöö eest koolidele, paljudele partneritele ja sotsiaalministeeriumile, tänu kellele sai teoks programmi ellukutsumine,“ ütles Kull.

 

Kull lisas, et projekti vastu on huvi tundnud ka teised Euroopa riigid. „Oleme alustanud koostööd juba mitmete riikidega nagu Soome, Norra, Leedu, Island, Taani, Ühendkuningriigid, jagamaks nii seniseid kogemusi kui otsimaks ka koostöös uusi lahendusi ja võimalusi. Liikuma Kutsuval Koolil on ka Eestis veel nii mõndagi teha: tulevast aastast sooviksime koos koolidega pühendada tähelepanu ka õpetajate liikumisrõõmule, samuti koos vanemate õpilastega leida lahendusi neid kõnetavate lahenduste osas. Samuti tulla toime väljakutsetega suure huviga võrgustiku laienemise vastu. Vaadates ajas ettepoole, sooviksime, et seda programmi poleks Eestis enam ühel päeval sellisel kujul vajagi, vaid et see oleks muutunud meie koolikultuuri lahutamatuks osaks.


Euroopa Komisjoni #BeActive auhinnakonkursiga tunnustatakse kohaliku tasandi spordi eestvedajaid ning silmapaistvamaid spordialaseid ettevõtmisi hariduse ja töökohaspordi vallas. Kõigi riikide esitatud kandidaatide seast valis Euroopa Komisjoni ekspertkomisjon üheksa parimat – igas kategoorias kolm.

#BeActive Workplace kategoorias võidutses Malta organisatsioon Sport Malta, #BeActive Local Hero auhinna võitis Ungari esindaja Nora Kadar-Papp.

Vladimir Všivtsev sõnas, et oli nominatsiooni üle tänulik. “Olen õnnelik, et minu panust sporti ja liikumisharrastusse on niivõrd kõrgelt märgatud ja ühtlasi on see suur tunnustus Eesti Terviseradade võrgustiku rajameistrite aastaringsele tööle. Samuti on see tänu minu toetajatele ja partneritele, kellega igapäevaselt liikumise missiooni ajame,” ütles Všivtsev.

Eesti on viie aasta jooksul juba neljandat korda #BeActive konkursil parimate seas. 2015. aastal pälvis oma kategoorias teise koha heategevuslik laste Teatejooks, 2016. aastal nimetati parimaks töökohaspordialaseks tegevuseks Eesti Energia siseterviserada ning 2018. aastal jõudis töökohaspordi kategoorias Euroopa kolme parima hulka Rimi Eesti.

Loe lisaks

Tunnustati Eestimaa sportlikumaid perekondi

Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile tunnustas Eestimaa sportlikke perekondi, kelle valisid välja maakondade spordiliidud. Sportlikud pered saavad koos tunnustusega  preemiaks Meremuuseumi aastapileti koos ööbimisega Hilton Tallinn Park hotellis.


Eesti Olümpiakomitee liikumisharrastuse juhi Peeter Lusmägi sõnul tänatakse perekondi, kes on oma liikumisarmastusega eeskujuks. „Eesti Olümpiakomiteel on taaskord väga hea meel võõrustada kõigi 15 maakonna sportlikumaid peresid Tallinnas. Paljud hoiakud ja väärtused saavad alguse just kodunt ja lapsepõlves ning armastus spordi vastu on üks nendest. Meie külaliste jaoks on sportlik eluviis igapäevaelu lahutamatu osa ja nad on sellega eeskujuks meile kõigile,“ ütles Lusmägi.

Perekond Bondarchuk

Perekond Maripuu Hiiumaalt. Perekond Maripuu võtab aktiivselt osa spordivõistlustest ja vanemad Märt ja Elen toetavad igati oma laste spordiharrastust. Lapsed Helena ja Marta on väga tublid orienteerujad, samal ajal kui vanemad harrastavad jooksualasid.

                      Perekond Virkebau

Perekond Stern Järvamaalt. Imavere piirkonna sportlikuks ja eeskujulikuks pereks on perekond, kellele võib alati loota. Üheskoos mängitakse lauatennist ja võrkpalli. Võõrad ei ole ka sulgpall, korvpall ega kergejõustikualad. Ema Reet on lõpetanud Audentese Spordigümnaasiumi ja püüab nüüd igati eeskujuks olla oma sportlikele lastele. Koos tütre Leida Riiniga huvitutakse ratsutamisest. Poeg Karl Ilmar osaleb kõikidel selle piirkonna võrkpallitreeningutel ja ka kergejõustikutreeningutel. Isa Toomasele jääb suur osa perekonda üleval pidada, aga sporditegemise rõõm pole tallegi võõras. Tema meelisalaks on lauatennis.

Perekond Kasela Jõgevamaalt. Jõgevamaa spordivaimu hoiab üleval perekond Kasela Jõgevalt. Selle pere kõige sportlikumad liikmed on 18-aastased kaksikud Birgit ja Britta. Praegu käivad nad suusatrennis ja suusavõistlustel, ent on tegelenud muude alade kõrvalt ka kergejõustikuga, võõraks pole jäänud isegi sumo! Tütarde sportimisvõimaluste nimel on vanemad sõitnud maha tohutu hulga kilomeetreid. Jõgeva vallavalitsuses töötav pereema Kaiu ja ehitusettevõtjast pereisa Janek on tublid tervisesportlased, osaledes rahvajooksudel ja suusaüritustel. Kaiu on omal ajal mänginud korvpalli ja Janek hokit. Et endal spordikogemus olemas, juhatati ka tütred enesestmõistetavalt spordirajale.

Perekond Märss Läänemaalt. Tegu on väga sportliku perekonnaga. Ema Ly tegeleb aktiivselt jooksmisega, võrkpalli ja tennisega, mullu tuli ta naiste arvestuses Ridala Jüriöö jooksu võitjaks. Isa Kaido tegeleb kikkpoksiga. Tütar Maily on edukas kergejõustiklane, saavutades Eesti meistrivõistlustel mitmevõistluses U-16 vanuserühmas 3. koha. Maily tegeleb ka tennisega ning ta tuli 2018. aastal tennises Läänemaa meistriks. Poeg Kaido juunior tegeleb aktiivselt poksiga ning sõidab talvel jäärada.

Perekond Kruusimägi Lääne-Virumaalt. Marge ja Uudo Kruusimägi on tegelenud spordiga terve teadliku elu. Nad on olnud nii kehalise kasvatuse õpetajad kui sporditöötajad, kes on ka praegu võistluste korraldamisel aktiivselt abiks. Selle pere kodustelt üritustelt ei puudu kunagi sportlik programm. Neil on oma võrkpalliväljak, kahe korviga discgolfiplats ning väikestel põnnidel on võimalik mängida jalgpalli. Aastatega on traditsiooniks kujunenud ühised väljasõidud suusatama, ujuma, maratonidele ja muudele rahvaspordiüritustele. Marge ja Uudo on üles kasvatanud kolm last – pojad Kerdi ja Priidu ning tütre Pireti, kes koos oma laste ning abikaasadega osalevad tihedalt erinevatel rahvaspordivõistlusel.


Perekond Killing Pärnumaalt. Perekond Killing, eesotsas pereema Õie Killinguga, lööb aktiivselt kaasa mitmetel maakondlikel üritustel (Pärnumaa mängud, Rannamängud, erinevad Pärnumaa meistrivõistlused jne). Õie oli ka endise Audru valla spordijuht, toetades siiamaani oma nõu ja jõuga Pärnu linna spordielu edendamist. Perekonna neli last on alati olnud huvitatud erinevatest spordialadest, näiteks võrkpallist, kergejõustikust, sõudmisest, sangpommi rebimisest. Kui pojad Keito, Kaijo ja Kuido on aktiivsed harrastusspordiüritustel, siis peretütar Koidu Killing on tulnud 14 korral sõudmises Eesti meistriks ning saanud 2009 noorte MMil sõudmise paarisaerulisel neljapaadil 16. ja 2010 U-23 MMil paarisaerulisel kahepaadil 7. koha. 2007. aastast on ta tegelenud isa juhendamisel ka sangpommispordiga, tulles 2018. aastal ka maailmameistriks. Sangpommispordis on ta seitsmekordne Eesti meister.

Perekond Piirimaa
Perekond Piirimaa


Perekond Laurimaa Raplamaalt. Pereisa Andrus on Kaitseliidu Rapla Maleva saalihokinaiskonna treener ja tegev saalihokimängija, vanem poeg Andre on aktiivne abiline spordivõistluste korraldamisel ja läbiviimisel, keskmine poeg Märten käib viis korda nädalas Rapla Korvpallikoolis korvpallitrennis, olles võitnud ka mitmeid auhindu. Noorim poeg Tom on samuti Rapla Korvpallikooli õpilane ning osaleb ka saalihokivõistlustel.

Perekond Koplimäe Saaremaalt. Pereisa Ain on Saare maakonnas tuntud kui jooksuvõistluste korraldaja, kes viib läbi Kaarma ja Mustjala vallas jooksuürituste sarja „Spordime Mönuga“. Ta on ka aktiivne harrastussportlane, kelle lemmikaladeks on petank, korvpall, kergejõustik. Lapsevanemana on ta oma kolm last Oona, Senta ja Perdi samuti toonud spordiradadele, olles neile tubliks juhendajaks.

 

Perekond Kook Tartumaalt. Perekond Kook on seitsmeliikmeline, kes on pereisa Viljari eestvedamisel valda tuntuks teinud läbi indiacamängu. Erinevad pereliikmed on osalenud aastate jooksul Eesti meistrivõistluste ja karikavõistlustel ning kuulunud Eesti indiaca rahvuskoondisesse. Valla esindamine erinevatel spordivõistlustel pole antud pere puhul kunagi probleemiks, alati leitakse lahendus, kuidas leida võimalus osalemiseks. Kõik pereliikmed on esindanud valda erinevatel spordialadel suusatamisest kergejõustikuni, lisaks on nopitud indiacat mängides medaleid nii Eesti kui rahvusvahelistelt võistlustelt.

 

Perekond Teder Valgamaalt. Perekond Teder on väga sportlik. Pereisa Rinaldo töötab Päästeametis ja tegeleb aktiivselt jalgrattaspordiga, võtab osa üleriigilistest harrastusspordivõistlustest, samuti osaleb ta rahvajooksudel. Ema Egle on kodune ja õpib jalgrattatreeneriks. Pere kolm poega Henri, Karl Martin ja Gert on huvitatud nii jooksmisest kui jalgrattaspordist, võisteldes maakondlikel koolinoorte võistlustel ning saavutades medalikohti. Kõik vanemad pereliikmed on esindanud nii Valga valda kui ka Valga maakonda Eestimaa Suvemängudel ja Talimängudel ning maakonna suvemängudel.

Perekond Randmäe Viljandimaalt. Võivaku külas elav perekond Randmäe on väga aktiivne osaleja nii maakondlikel kui vabariiklikel üritustel ja võistlustel. Pereisa Heiki on alati valda esindamas nii jooksu-, kergejõustiku-, ratta- kui suusavõistlustel, pereema Age hoiab ennast vormis kepikõnniga ning rattasõiduga. Lapsedki on väga aktiivsed – Jarmo mängib jalgpalli jalgpalliklubis Tulevik, Kermo on mitmekordne Eesti meister sõudmises, Kerttu on tubli rahvasportlane.


Perekond Randmäe

Perekond Raudsik Võrumaalt. Noor pere on aktiivne ja mitmekülgselt sportlik. Usinalt osaletakse vanemate Janeli ja Taavi eeskujul koos mudilastega kõikidel Võrumaa Pikamaajooksude sarja ja Võrumaa Suusasarja etappidel, orienteerumispäevakutel, liikumispäevakutel Võrumaa mängude raames ning teistel rahvaspordiüritustel.


Loe lisaks

EOK Spordinädal esitleb: Be Active Night 2019

Tahaksid end liigutada, aga ei tea, kuhu minna? EOK Spordinädal tuleb appi! Spordinädala raames korraldavad üritusi ka spordiklubid ning juba mitmendat aastat on EOK-l rõõm koos MyFitnessiga esitleda põnevat üritust Be Active Night! Be Active Night toimub 26. septembril MyFitness Haabersti klubis kell 19.00 – 21.00.
Tule proovi ühe õhtu jooksul erinevaid treeningstiile nii sees kui väljas, võta osa Cross Training võistlusest või välirajal atraktiivsest Madness Race takistusjooksust! Tule kogu perega – lastele toimuvad erinevad tegevused ja treeningud õuealal!

Üritus on 5 eurot, MyFitness liikmetele tasuta. Registreerimine on avatud SIIN.

AJAKAVA:Loe lisaks